KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122040
nr 1412 2040
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Bron", monogramsignerad. Olja på pannå, 37x30, yttermått inklusive ram: 50x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:15:23
100 kr
150 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg